Haber

Yurtlarda müstehcen görüntü iddiası! CHP Milletvekili bizzat kontrol edip tartışmayı noktaladı

Merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerde binlerce depremzede evini kaybetti. Mersin Gelişleri devam ediyor. KYK Genel Müdürlüğü’nün öğrenci yurtlarını depremzedelere açmasının ardından yıkımın yaşandığı illerden gelen depremzedeler AFAD koordinasyonunda KYK Mersin Kırkkaşık Kız Öğrenci Yurdu’nda misafir edilmeye başlandı.

“GÖRÜNTÜ GÖRÜNTÜSÜ” İDDİASI KARIŞIK ŞEYLER

CHP VEkili KİŞİSEL İNCELENDİ

Tartışmalı iddiaların ardından Hatay’daki temaslarını yarı yolda bırakıp Mersin’e gelen CHP Mersin Milletvekili Ali Savcı, merkez Yenişehir ilçesindeki KYK Mersin Kırkkaşık Kız Öğrenci Yurdu’nda incelemelerde bulundu. gençlik ve Sporİl Müdürü Ökkeş Demir ve Yurt Müdürü Münire Şimşek’in eşlik ettiği Çağrır, sosyal medyadaki iddiaların asılsız olduğunu kendi gözleriyle gördü.

TOPLANAN KALABALIK TÜKETTİ

İncelemelerinin ardından sosyal medyadaki asılsız tezlere inanarak yansımalarını göstermek için yurt binası önünde toplanan bir grup gençle birlikte merkeze geldi. Başarır gence, “Selam olsun, öyle bir şey yok” dedi. Neyse ki rakamları da verdiler. Nargile veya müstehcen görüntü diye bir şey yoktur. Aslında odalarda öyle bir sistem yok, odaları tek tek gezdim. Sosyal medyadaki gibi görüşler yok, odaların dizaynı bile farklı. Bunlar eski manzaralar. Ben şahsen buradayım. “Geriyesini de gördüm, Mersin milletvekili olarak rahat olmanızı istiyorum. Gördüklerimi sosyal medya hesaplarımdan paylaşacağım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu