Yaşam

Yaz Sezonu Dizi hazırlıklarına başlayan TRT 1’in 3 Yeni Dizisi Açıklandı!

Yaz dönemi hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden TRT, senaryosuyla dikkat çeken dizisi için kolları sıvadı. Gelin bu serilerin detaylarına birlikte göz atalım…

Yaz dizisi için sıkı bir hazırlık sürecine giren TRT 1’in yayınlayacağı üç yaz dizisi belli oldu.

Bu serilerin ilki NGM Production’dan! Kendi Düşen Ağlama adlı bu yeni dizinin genel yönetmenliğini Emre Kabakuşak, yönetmenliğini İnci Balabanoğlu üstlenirken, senaryosunu Tuna Kıygı ve Gülbike Üte yazacak.

Öte yandan dizi, bir otelde staj yapan Alize ile tamirci Serkan’ın hikayesine odaklanacak.

TRT’nin bir başka yaz dizisi olan Sevinçli Günler’in yapımcılığını Goya Entertainment üstlenecek, yönetmenliğini Şahin Altuğ, senaristliğini Ekin Atalar üstlenecek.

Neşeli Günler’de tıp fakültesini bırakıp evlenip çocuk sahibi olan, aftan yararlanıp çocukları büyüdükten sonra okula dönen ‘Neşe’ isimli bir hanım ve ailesinin renkli hikayesi anlatılacak. yazılı.

Son olarak Fabrika Yapım’ın Kore yapımı One Again’den uyarlanacak olan dizide geçtiğimiz aylarda Güldür Güldür Show’dan ayrılan Onur Buldu başrolde yer alacak.

Henüz ismine karar verilmeyen dizi şimdilik yaz dizisi olarak hazırlansa da reytingleri yüksek olursa devamının çekilmesi planlanıyor.

Bir ailenin çocuklarının hikayesini anlatan dizinin senaristliğini Sadullah Çelen, yönetmenliğini ise Baykut Badem üstlenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu